Mesaj Gemisi

Genel Kategori => Online Oyunlar => Konuyu başlatan: Jesus - Şubat 13, 2018, 01:36:21 ÖS

Başlık: Ücretsiz World of Warcraft Nasıl Oynanır?
Gönderen: Jesus - Şubat 13, 2018, 01:36:21 ÖS
Tüm zamanların en popüler massively multiplayer online role-playing game'i yani mmorpg oyunu olan World of Warcraft’ı ücretsiz oynamanın çok kolay bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Orjinal Blizzard sunucuların birebir kopyasının yaıldığı emulatörler ile aynı keyfi almak ve eski genişleme paketlerini oynayarak nostaljik bir seyahat etmek mümkün. Azeroth geçtiğimiz son 15 yıl içerisinde çok değişti. Özellikle Cataclysm genişleme paketi ile eski dünya tanınmaz hale geldi. Ama hala bu eski dünyada geçmişi yad etmek mümkün. Bunu için tammen olan ücretsiz private serverlardan birini deneyebilirisniz.

WOTLK.NET nedir?
Nirvana isimli sunucuyla hizmet veren wotlk.net kayıt ve giriş açısından son derece basit bir kaç adım ile oyuna başlayacağınzı, çok iyi script edilmiş, stabil bir serverdır. Klasik WOW, The Burning Crusade ve Lich King paketlerini oynayabileceğiniz bu snucu, sizlere kaliteli grafik ve düzgün çalışan questler ile orjinal WOW tadını yaşatmayı garanti ediyor.


KURULUM VE ÜYELİK
Öncelikle https://wotlk.net (https://wotlk.net)  tıklayarak bir hesap açıyoruz.

Kullanıcı adı, parola ve email adresi yazıp hesabı oluşturmak 20 saniye sürüyoe.

Kayıt olduğunuz sayfanın altında oyunu indirebileceğiniz torrent linki var. tıklayıp indirin.

Oyunu indirdikten sonra herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan direkt klasör içinden WoW.exe’yi çalıştırıyoruz. Launcher.exe yi çalıştırmayın. Ardından giriş ekranı geliyor, ilk kutuya kullanıcı adınınızı, diğerine parolanızı yazıp sunucuya bağlanıyorsunuz. Bundan sonrası karakterinizi oluşturup maceraya yelken açmak.